Календар подій

Рекомендовані

20 червня о 17.00год творчими працівниками Будинку культури с. Березівка буде організовано святкування 588 річниці з дня заснування села та 35-річчя створення Будинку культури.

Детальніше ...

18 червня о 17.00 год у Будинку культури с. Радча відбудеться ігрова програма "А у нас канікули" за участю зразкового аматорського ансамблю танцю "Калинонька".

Детальніше ...

Тематичний вечір "Татова любов, як літній день", присвячений Міжнародному дню батька, відбудеться 18 червня о 17.30 год в Народному домі с. Угорники.

Детальніше ...

25 червня, у бібліотеці-філії №4, що по вул.Коновальця, 132А, впродовж дня експонуватиметься книжкова виставка приурочена Дню Конституції України.

Детальніше ...

27 червня, впродовж дня, у бібліотеці-філії №4, що по вул.Коновальця, 132А, відбудеться літературний пікнік "Рибальство як хоббі, і як професія".

Детальніше ...

20 червня о 16.00 год на літній естраді міського парку відбудеться концерт за участю творчих колективів та солістів Народного дому с. Угорники в рамках VIII міського фестивалю мистецтв "Мелодії парку".

Детальніше ...

27 червня протягом дня у бібліотеці-філії №6 по вул. Вовчинецька, 188 відбудеться історичний хронограф "Шлях України до Конституції".

Детальніше ...

18 червня протягом дня у бібліотеці-філії №4 по вул. Є.Коновальця, 132А відбудеться фото-вернісаж до Дня батька "Я і тато в об'єктиві".

Детальніше ...

18 червня протягом дня у бібліотеці-філії №11 в с. Угорники в рамках проєкту "Літо+" відбудеться виставка-відпочинок "На літні вакації з цікавою книгою".

Детальніше ...

З 23 по 30 червня у бібліотеці-філії №14 по вул. Довженка, 12 відбудеться виставка-діалог "Основний закон держави".

Детальніше ...