Конкурс до Миколая

Вже зовсім скоро до нас усіх прийде Святий Миколай і принесе подаруночки, а, давайте, і ми підготуємо дарунки для нього.
Зробивши подарунок для Святого Миколая (самостійно чи спільно з рідними: батьками, бабусями, дідусями, братиками, сестричками...) ви отримаєте смачні солодощі та цікаві подаруночки. Цікаво? Тоді уважно читайте умови конкурсу.
УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ:
1. Зняти відео, де ви демонструєте свій талант для Святого Миколая (співаєте акапельно пісню, читаєте вірш про Святого Миколая, малюєте малюнок для Святого Миколая тощо).
2. Розмістити відео в коментарях під дописом на нашій сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/KulturnaMapaIF (необхідно підписати відео та поставити хештег #Святий_Миколай_іде_до_талановитих_дітей_культура_ІФ).
3. Вподобати нашу сторінку – Культурна мапа Івано-Франківська
4. Вподобати даний пост та поширити собі на сторінку у мережі Фейсбук (сторінка має бути відкритою для перевірки виконання умов конкурсу учасником).
КРЕАТИВ! ТВОРИ ТА ВИТВОРЯЙ!
Головний приз – ВЕЛИКИЙ ПАКУНОК ЦУКЕРОК (вистачить на цілу сім’ю) та подарунок (ПЕРЕМОЖЦЯ обираємо МИ), приз глядацьких симпатій – великий пакунок цукерок (ПЕРЕМОЖЦЯ обираєте ВИ своїми вподобайками), а також найкращі учасники отримають приємні несподіванки.
Переможців буде визначено 19.12.2020 року.
  Від: 01.12.2020 10:35   до: 19.12.2020 10:35  

Організатор: Департамент культури

Поділіться цим дописом на: