Бібліотека-філія №1

 

Бібліотека-філія № 1 функціонує в мікрорайоні Позитрон. В бібліотеці прекрасний читальний зал, зі смаком оформлені книжкові виставки подобаються відвідувачам. Тут можуть працювати з книгою одночасно всі категорії читачів (60 посадових місць). На абонементі дошкільнята і учні 1-9 класів діти можуть вибрати цікаву книжку. В дитячому відділі діє гурток «Умілі руки» (витинанки, орігамі, саморобки з паперу та ін.). Діє літературний клуб за інтересами «Ліра», засідання якого присвячені відзначенню ювілеїв письменників, поетів, визначних людей нашого краю.

Особливий наголос на популяризацію літератури з питань національного та духовного відродження, краєзнавства, екологічного виховання, представлення Івано-Франківщини як привабливої туристичної зони, її перспективи, здорового способу життя та боротьби з шкідливими звичками.

Бібліотека тісно співпрацює зі своїми партнерами – Народним домом №2, бібліотекою-філією №6, бібліотекою коледжу електронних приладів, ЗОШ №10 та № 25.  В рамках проекту «Місто – селу» бібліотека-філія №1 співпрацює з бібліотекою-філією №10 с. Вовчинець, в якому передбачено ряд масових заходів та довідково-бібліографічних консультацій по роботі з фондом.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Вовчинецька, 206.

тел. 56-78-77