Дитяча музична школа №3 ім.А.Кос- Анатольського

Івано-Франківська дитяча  музична школа  №3 заснована в 1961 році як вечірня школа загальної музичної освіти. В лютому 1981 року на підставі рішення Івано-Франківської обласної ради її реорганізовано в Івано-Франківську дитячу музичну школу №3. Школа розташована в м.Івано-Франківську по вулиці Галицькій, 101.

02.05.2018 року рішенням Івано-Франківської міської ради 19 сесії (7 скликання) ДМШ №3 було присвоєно звання імені видатного українського композитора Анатолія Кос-Анатольського.

Система комплексного музичного виховання базується на семи відділах: двох фортепіанних, струнно-смичкових інструментів, духових та ударних інструментів, народних інструментів, теоретичному та вокально-хоровому.

Вся навчальна, методична та культурно-просвітницька робота ДМШ №3 спрямована на естетичне виховання дітей, вшанування народних традицій, звичаїв та національних цінностей, розвиток творчих здібностей засобами мистецтва, надання початкової музичної освіти.

В школі функціонує 15 дитячих творчих колективів, з них один має звання «зразковий аматорський» (ансамбль домристів «Музолька», керівник Галина Викалюк), та 7 творчих колективів викладацького складу школи. Колективи і окремі виконавці ДМШ №3 активно долучаються до культурно-мистецького життя міста, беручи участь в різноманітних заходах та концертах.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 101