Івано- Франківський Новий театр

18 вересня 2016 року в Івано-Франківську пройшла презентація «Нового театру» та відкриття першого сезону. Засновником, натхненником та художнім керівником став Тарас Бенюк. Театр зібрав професійних акторів з різних міст України. Для них це нова платформа для самореалізації та втілення творчих ідей.

22 грудня 2016 року депутатами міської ради проголосовано за проєкт рішення «Про створення комунального закладу «Івано-Франківський Новий Театр». А вже в січні 2017 року Комунальний заклад «Івано-Франківський Новий Театр» розпочав своє функціонування.

Театральні постановки вражають гостросоціальністю та відвертістю, кидають виклик  кожному глядачу. Вони спрямовані на популяризацію театрального мистецтва серед молодого покоління міста.

Репертуар формується таким чином, щоб не залишити байдужими людей будь-якого віку. Глядачі можуть побачити такі вистави, режисером яких є Тарас Бенюк:  «СОБАКА» за п’єсою В. Красногоров, «ІНША» Ніл Лабют, «Абрикосовий рай» Олена Ісаєва,  «Ігри на задньому дворі» Една Мазія, «Shakespeare VS Schiller» Шекспір, Шиллер, «Людина-подушка» Мартін Макдонах, «Who’s bad?» за мотивами повісті А. Екзюпері «Маленький принц», «PROпозиція» за мотивами Антона Чехова. У 2018 році театр вперше показав себе за кордоном на міжнародному театральному фестивалі «Схід-Захід» у Кракові, Польща. Також з гастролями у 2019 – 2020 р. відвідали Італію.

Місцезнаходження та адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 40.