Муніципальний Центр дозвілля

У серпні 1998р. в м. Івано-Франківську на день Пресвятої Богородиці та 142-ї річниці  від дня народження І.Я.Франка, з ініціативи колишнього міського голови Зіновія Шкутяка та заступника голови міста Ганни Карась, на вулиці Набережній був відкритий Муніципальний Центр дозвілля. Фактично було врятовано приміщення і по новому організовано культурно-просвітницьку роботу, що стало приносити велику користь громаді міста.

МЦД – єдиний спортивно-мистецький комплекс у м. Івано-Франківську. У приміщенні комплексу проводяться багато культурно-мистецьких та спортивних заходів, а саме: фестивалі, концерти, конкурси, вечори відпочинку, лекції, бесіди, диспути. У спортивних залах Центру регулярно проводяться міські, обласні, Всеукраїнські та Міжнародні змагання з волейболу, баскетболу, міні-футболу. В комплексі організовано заняття з фітнесу, важкої атлетики та бойового самозахисту (клуб «Еней»).

Вже традиційною є співпраця Муніципального Центру дозвілля із загальноосвітніми школами міста, притулком для неповнолітніх, геріатричним пансіонатом, Центром патріотичного виховання молоді ім. С.Бандери та іншими громадськими організаціями. З відкритою душею і щирою усмішкою вихованці реабілітаційно-педагогічного центру для дітей з вадами опорно-рухового апарату радо зустрічають працівників Центру, які в свою чергу організовують для дітей концерти, свята та розважальні програми.

При Центрі дозвілля функціонують професійні та аматорські мистецькі колективи, а саме:

- народний аматорський естрадно-симфонічний оркестр;

- народний аматорський ансамбль танцю «Карпати»;

- вокально-інструментальний гурт «Брацарі»;

- вокально-інструментальний гурт «Лакідей»;

- вокальний ансамбль «Переспіви»;

- танцювальний колектив з брейк-дансу;

- вокальний ансамбль «Гармонія»;

- танцювальний колектив «Кармен»;

- гурток художнього читання «Скарбниця слова»;

- ансамбль бального танцю;

- солісти та окремі виконавці.

При  МЦД працюють дитяча школа ввічливості, клуб цікавих зустрічей «Давайте знайомитись», клуб «За покликом душ» та Волейбольний клуб «Будівельник». Школа ввічливості відкриває перед дітьми виховання духовної культури особистості, формує в дітей основи культурної поведінки, виробляє звичку вживати ввічливі слова. Для слухачів проводяться лекції, бесіди, історичні години, лекції-концерти, круглі столи та зустрічі з цікавими людьми міста.

В середньому за рік у приміщенні МЦД проводиться більше 100 різноманітних заходів. Концертна зала Муніципального Центру дозвілля нараховує 588 місць.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім.В.Стефаника, 42.