Народний дім с. Крихівці

Народний дім с. Крихівці побудований в 1934 році. В цьому ж році за ініціативи відомого сільського педагога та громадського діяча був створений хоровий колектив, який був постійним учасником районних та обласних фестивалів. З 1936 року у Народному домі розпочав свою діяльність драматичний гурт, заснований братами Яковими, на базі якого тепер працює народний аматорський драматичний театр під керівництвом Яковишина В.Б.

У 30-х роках ХХ століття за ініціативи сільського аматора С.Дівнича при закладі був створений духовий оркестр, який і сьогодні продовжує традиції своїх попередників. Учасники цього колективу – учні старших класів загальноосвітньої школи.

Основною діяльністю Народного дому с. Крихівці є забезпечення культурного, інноваційного обслуговування населення та організація дозвілля. Фундаментом у діяльності Народного дому є робота з дітьми і молоддю села. Тут проводяться заходи різного спрямування: конкурсно-розважальні програми, святкові концерти, тематичні заходи. Завдяки діяльності народного аматорського театру проводяться театралізовані заходи до релігійних та сільських свят.

При Народному домі працюють наступні творчі колективи:

- народний аматорський драматичний колектив;

- вокальний ансамбль «Джерело»;

- фольклорний ансамбль «Криниченька»;

- вокальний ансамбль «Мелодія»;

- вокальний ансамбль «Гармонія»;

- вокальний ансамбль «Ліриця»;

- дитячий духовий оркестр;

- вокально-інструментальний гурт «Новий день»;

- дитячий вокальний ансамбль;

- гурток художнього читання;

- танцювальний колектив;

- гурток малої форми роботи.

Концертна зала нараховує 120 місць.

Адреса: с. Крихівці, вул. Крихівецька, 1в