Народний дім с. Микитинці

Народний дім с. Микитинці побудований у 1934 році коштом видатного громадського діяча Володимира Грицишина, а також коштом мешканців села Микитинці.

В Народному домі с. Микитинці проводиться активна робота по відродженню та збереженню здобутків української культури, збереженню та розвитку народної аматорської творчості, задоволення культурних потреб та організації відпочинку населення. Систематично відзначаються загальнодержавні свята, знаменні та ювілейні дати з історії нашої держави, проводяться години інформацій та цікавих повідомлень, бесіди за круглим столом, вечори-зустрічі. Особливо хочеться відзначити мистецькі свята, які вже стали традицією і проводяться щорічно: «Мистецькому роду – нема переводу», «Таланти землі Микитинецької», на які запрошуються жителі села, що мають іскру Божу в серці і руках – поети, художники, творці чудових вишивок, лозоплетінь.

При Народному домі с. Микитинці є музей, який користується великою шаною серед жителів села. Тут завжди проводяться екскурсії, зустрічі для учнів ЗОШ села з цікавими людьми. Для слухачів проводяться цікаві і змістовні заходи: лекції, бесіди за круглим столом, лекції-концерти, зустрічі з поетами, дизайнерами, косметологами, екскурсії, дитячі ранки, концерти, виставки творчих робіт та інші заходи.  При Народному домі для дітей та молоді ведуть свою роботу університет «Народознавство», клуби за інтересами – «Чарівний олівець», «Кришталеві джерела» «Посиденьки в пані Анни».

При Народному домі функціонують аматорські мистецькі колективи, а саме:

- народний аматорський хор «Первоцвіт»;

- народний аматорський хор духовної музики «Сяйво»;

- народний аматорський вокальний ансамбль «Відроджена пісня»;

- чоловіча вокальна група;

- жіночий вокальний ансамбль;

- вокальне тріо «Гроно калини»;

- вокальне тріо «Цвіт папороті»;

- вокальний гурт «Вишиванка»;

- вокальний ансамбль «Співаночка»;

- молодіжний вокальний ансамбль «Істина»;

- дитячий ансамбль «Перлинки»; 

- танцювальний  ансамбль «Намистинки»;

- гурток малої форми роботи (солісти, дуети).

В середньому за рік у приміщенні Народного дому проводиться більше 50 культурно-мистецьких заходів. Концертна зала нараховує 250 місць.

Адреса: с. Микитинці, вул. Зарічна, 75а.