Центр сучасного мистецтва

Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва є закладом культури клубного типу, який проводить просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності українського народу, задоволення культурних потреб та організації відпочинку населення.  Розпочав свою діяльність з квітня 2013 року.

У Центрі сучасного мистецтва можна знайти інформацію про архів та базу даних художників сучасного мистецтва Івано-Франківська та західного регіону України. Тут кожен зможе знайти щось корисне та цікаве – арт консалтинг, формування приватних та корпоративних колекцій, експертна оцінка творів мистецтва; організація мистецьких акцій, фестивалів, пленерів, конкурсів, симпозіумів, конференцій; поліграфічний дизайн та створення брендбуків; мистецтвознавчі та критичні огляди, рецензії, рекомендації; навчальні мистецькі курси.

При ЦСМ працює Клуб за інтересами «Студія вечірнього малюнку», яка дає можливість для професійних художників удосконалити навики рисунку, а для початківців – навчитися базових навиків рисування фігури.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Марійки Підгірянки, 23.