Центральна міська дитяча бібліотека

Центральна дитяча бібліотека є своєрідною культурно-освітньою, виховною інформаційною установою, у ній навчають бібліотечно-бібліографічної грамотності дітей та організаторів дитячого читання, вона організовує дозвілля дітей мікрорайону міста. Юні читачі бібліотеки мають можливість користуватися систематичним каталогом, систематичною картотекою статей, різними тематичними картотеками.

У відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів діє абонемент і читальний зал. До послуг маленьких читачів книжки, журнали та газети, які розміщені на невеличких стелажах. Улюбленим куточком для маленьких читачів є читальний зал.

Відділ обслуговування учнів 5-9 класів має абонемент і читальний зал. Він пропонує своїм читачам:

- літературу на всі смаки: історичну, природничу, поезію, прозу та за шкільною програмою;

- літературу пригодницького та фантастичного жанрів.

Читальний зал запрошує дітей до самостійного читання та на цікаві масові заходи. Великий вибір періодичних видань довідково-інформаційного матеріалу допомагає дітям збагатити свої знання, знайти відповіді на конкретні запитання. Полюбити природу, навчитися берегти навколишній світ і Україну допоможе еколого-природничий клуб «Барвінок». Зустрічі з цікавими людьми збагачують дітей духовно, виховують добрими людьми.

Власний сайт  www.bibliokid.if.ua переможець Всеукраїнського конкурсу інтернет-сайтів 2012. Сайт містить оповідання та вірші для дітей, загадки, різноманітні пізнавальні статті для дітей про Україну, що стануть корисними при підготовці до шкільних ранків, тематичних вечорів та й просто для загального розвитку дитини.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. С.Бандери, 8.

тел. 53-25-97