БІБЛІОТЕКАРІ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ПОДАРУВАЛИ КНИГИ ХОСПІСУ

БІБЛІОТЕКАРІ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ПОДАРУВАЛИ КНИГИ ХОСПІСУ

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.  На їхню долю випали складні  випробування,  вони змушені повсякчас  долати  труднощі, виявляти  виняткову силу духу, непохитну віру, бажання  жити.

Одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України має бути піклування про такі верстви громадян. Та від кожного з нас, без перебільшення,  залежить  їх перебування у соціумі.  На їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом. Тож проявімо іскру співчуття та милосердя і простягнімо руку допомоги ближньому.

2.12. 2021 р. працівники читального залу ЦБ (вул. П. Орлика, 5) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради  провели благодійну акцію “Твори добро, бо ти - Людина”. Бібліотекарі відвідали міський хоспіс і передали  медичним працівникам для мешканців установи  невелику гуманітарну допомогу та добірку книг у дарунок. До акції долучилася постійна читачка міської бібліотеки Леся Петрик. 

Сподіваємось, що ця крихта тепла зігріє чиюсь душу. Пам’ятаймо про високу місію Людини - творити добро.

 

Поділіться цим дописом на: