ІРИНА САДУЛА ПРО ФЕНОМЕН РОДИНИ ЗАКЛИНСЬКИХ

ІРИНА САДУЛА ПРО ФЕНОМЕН РОДИНИ ЗАКЛИНСЬКИХ

30 червня в рамках проєкту «Бібліотека в дії» в читальному залі МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбулася мандрівка в минувшину, яку провадила краєзнавиця Ірина Садула. «Феномен родини Заклинських» – так називалася тема чергової літературної вітальні, до якої долучилися бібліотекарі, читацький актив, представники творчої інтелігенції.

Ірина Садула – тязівчанка, учителька української мови та літератури, співавторка книги про рідне село «Тязів. Пам'ять серця» та «Тязівське весілля»; дослідниця забутих та маловідомих імен української культури та історії. Публікує статті та художні твори у різноманітних міжнародних та всеукраїнських виданнях.

Отож глядачам були представлені рідкісні світлини родини Заклинських та захоплююча розповідь про них.

Захід відбувся в затишній атмосфері творчої взаємодії з авдиторією. Родзинкою зустрічі стала драматична мініатюра, яку показали учні Ірини Володимирівни – шестикласники Марко та Ангеліна.

До заходу також долучилася професорка, мистецтвознавиця Ганна Карась та голова Івано-Франківського міського об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Марія Гуцол.

Зазначимо, що саме цією зустріччю завершується літературна вітальня проєкту "Бібліотека в дії", який тривав три місяці і був розрахований найперше на взаємодію з тимчасово переміщеними особами.

Матеріал та зустріч підготували бібліотекарі краєзнавчого відділу МЦБС.

 

Поділіться цим дописом на: