КОЛЯДА НА РІЗДВО ЛУНАЛА В КОЖНОМУ СЕЛІ

КОЛЯДА НА РІЗДВО ЛУНАЛА В КОЖНОМУ СЕЛІ

Народження Ісуса Христа є величним святом для кожного християнина. Тому 7 січня в найбільшому місті й у найменшому селі гучними колядками і святковими дійствами відзначають Різдво. Ось і в нашій Івано-Франківській територіальній громаді на Різдвяні свята лунала дзвінка коляда і щирі віншування.

7 січня в храмі Св.Микити  с. Микитинці відбулася святкова різдвяна Служба Божа за участю народного аматорського хору духовної музики «Сяйво». У Будинку культури с. Тисменичани вертеп «Заріччя Вербина» та «Сибір» провели свято Різдвяного обряду. А вулицями сіл Хриплин, Драгомирчани, Узин, Чукалівка та Вовчинець пройшла різдвяна коляда від хати й до хати, організована творчими працівниками та колективами Будинків культури та Народних домів.

На другий день свят, 8 січня, прославляли народження маленького Ісусика в церковних парафіях сіл Крихівці, Колодіївка, Підпечери, Камінне, Черніїв та Братківці. Після церковних Богослужінь колядники гуртом вирушали до осель своїх односельчан, де їх чекали з нетерпінням, щоб послухати різдвяні співи.

9 січня, на день Святого мученика Стефана, колядницькою ходою радували мешканців своїх сіл працівники Народного дому с. Крихівці та Будинків культури сіл Вовчинець, Радча та Підпечери. А в Будинку культури с. Черніїв організували театралізоване свято «Велична святість Різдва».

Тож цьогоріч творчі працівники закладів культури подарували всім мешканцям Івано-Франківської територіальної громади дух святого Різдва!

Поділіться цим дописом на: