"МАКАРОННА ФАНТАЗІЯ" У ВОВЧИНЦІ

"МАКАРОННА ФАНТАЗІЯ" У ВОВЧИНЦІ

14 липня в Будинку культури села Вовчинець відбулося засідання творчого клубу рукодільників "HAND MADE" під назвою "Макаронна фантазія". Діти, разом з керівником клубу Наталією Шевчук втілювали свої фантазії, виготовляючи вироби з макаронів, шпагату, кольорового бісеру, стрічки та інших підручних засобів.

Кожен обирав, що йому до душі. Старші дівчатка оздоблювали фоторамки, молодші - виготовляли стакани для канцелярського приладдя та горщики для квітів. Кожна дитина у своєму витворі використала та оздобила його символами України: це і синьо-жовтий прапор , синьо-жовті стрічки, синьо-жовті квіти з бісеру. Адже в цей нелегкий час у всіх у нас одна думка - про Україну, про страшну війну, яка забирає життя дітей, про наших захисників, які ціною власного життя бережуть наш спокійний сон.

Майструючи, діти із задоволенням спілкувались між собою на різні теми, навіть при цьому співаючи патріотичних пісень.

Спостерігаєш, як учасники клубу "чаклували" над своїми витворами і думаєш: :"Господи, дай щасливе майбутнє усім дітям України та світу. Благослови наші ЗСУ на перемогу над ворогом. Даруй мир, спокій та свою опіку нашій нескореній Україні та українському народу."

Поділіться цим дописом на: