МІСЬКІ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ В РУМУНІЇ

МІСЬКІ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ В РУМУНІЇ

25 червня заклади культури нашої громади взяли участь у Фестивалі культурного різноманіття на Pietalonul Unirii в Ботошані в Румунії. Зокрема, свої творчі надбання презентували дитяча художня школа, міські бібліотеки та гурт «Джавеліни» Центру культури і мистецтв Івано-Франківської МТГ.

Фестиваль відбувався протягом 24-26 червня у румунському місті Ботошані в рамках проєкту «Назад до наших спільних коренів», співфінансованого Європейським Союзом через спільну операційну програму Румунія-Україна. Серед партнерів фестивалю – Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради.

Фестиваль мав на меті популяризацію нематеріальної культурної спадщини етнічних груп, що проживають у Ботошані, а також традицій українських партнерів.

Тож, 24 червня в рамках фестивалю свої надбання презентували міські заклади культури. А саме, Івано-Франківська художня дитяча школа представила виставку дитячих малюнків, міські бібліотеки підготували виставку літератури про Україну та наше місто, майстер-класи, патріотичний флеш-моб "фейсАРТ".

Українська символіка майоріла в кожному куточку цього затишного румунського містечка.

А також свою творчість презентував гурт "Джавеліни" Центру культури і мистецтв Івано-Франківської МТГ.

Поділіться цим дописом на: