ПОЛІТИЧНИЙ ПЛАКАТ У ЦЕНТРІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

ПОЛІТИЧНИЙ ПЛАКАТ У ЦЕНТРІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

20 липня у Центрі сучасного мистецтва відкрилася виставка політичного плаката "Україна понад усе!" авторства трьох знаних українських художників Нікіти Тітова, Дмитра Дзюби та Дмитра Журавля. Мистецький проєкт присвячений реаліям українського сьогодення.

Твори, які експонуються на виставці, автори присвятили українським захисникам та захисницям, територіальній обороні, волонтерам, лікарям та кожному, хто сьогодні бореться за нашу державу проти російських загарбників. А ще - внутрішній та зовнішній красі українців, їх незламній волі до свободи. Виставка вже була представлена у Львові і навіть у рідному селі Івана Франка – Нагуєвичах.

На відкриття виставки завітали поціновувачі художнього мистецтва та франківські мистці. Завітала на відкриття виставки і директорка Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, заслужена працівниця культури України Загурська Надія Лаврівна, а також арткритик з Коломиї Тарас Косович. Виступаючі високо оцінили твори, представлені на виставці, які акумулюють у своїй начебто злободенності потужну глибину змісту.

На відкритті виставки був присутній Нікіта Тітов, Дмитро Дзюба зміг представити свої роботи через відеозв'язок.

Куратори виставки - Валерій Лещинський та Роман Білявський.

Виставка експонуватиметься до 10 серпня включно, тож запрошуємо франківців та гостей міста до відвідин!

 

До відково:

Нікіта Тітов — український художник, ілюстратор, плакатист, театральний художник, digital-художник. Роботи Нікіти Тітова стали символами героїзму захисників України у війні проти країни-загарбниці Росії. Картини, на яких художник вже вісім років зображує українських воїнів і волонтерів, поширюють в інтернеті. Митець створює новий плакат щодня. Ще до початку війни Нікіта Тітов створив авторські герби українських міст, у яких підкреслив силу й міць України. Після захоплення Росією острова Зміїний, намалював картину з червоним кораблем-Кремлем, що тоне в крові. Тоді прикордонники острова Зміїний на заклик ворожого корабля здатися - сказали фразу "Російський воєнний корабель, іди нахуй", що стала крилатою. Картину Нікіти Тітова з цим висловлюванням-протестом проти окупанта розтиражували на білборди в різних містах України. Зображення з'являється на заставках телепрограм, його використовують на принтах одягу.

Дмитро Дзюба - Художник, плакатист, графічний дизайнер, ілюстратор. Народився на Сумщині у селі Червоний Ранок. Проживає у Києві. Працює у студії/школі анімації “Aztec Animation”. У творчому доробку дві персональні плакатні експозиції: “Self-Relation” 2019 та “Personal Opinion” 2020 р.р. (м. Київ, Україна) Також колективні експозиції у Польщі, Естонії, Туреччині, Іспанії, США та Україні.

Дмитро Журавель - Народився і виріс у місті Авдіївці, Донецької області. З 2014 року і до сьгодні проживаю з сім'єю в Одесі. Займаюся графічним дизайном, відеомонтажем, digital collage. Фотографує в таких стилях як: пейзаж, вулична фотографія, метафізична і формалістична фотографія, арт і концептуальна фотографія.

Поділіться цим дописом на: