У ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЗУСТРІЧАЛИ НОВИХ ЧИТАЧІВ

У ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЗУСТРІЧАЛИ НОВИХ ЧИТАЧІВ

Екскурсії до центральної дитячої бібліотеки (вул. С.Бандери, 8) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради перед літніми канікулами стали традиційною подією для початкових класів школи №26. Малеча вже навчилася читати та із задоволенням приходить в казковий дім, де живе багато різних книжок. Бібліотекарі роблять все для того, щоб підтримати інтерес дітей до книги та читання. Під час таких екскурсій дітям розповідають про те, як влаштована бібліотека, як зберігаються книжки, які дитячі журнали та газети можна прочитати у бібліотеці, чим ще, окрім читання, можна зайнятися у бібліотечних залах.  

Спілкування з “першими” читачами щире, відкрите і дуже емоційне! «Чи любите читати?» – запитує бібліотекар. «Так! Ні!» – дзвінкі голоси лунають у залі. А на запитання «Чи будете читати влітку?» більшість дітей відповідає ствердно, проте є й такі, що вважають, що читання – це не відпочинок, а влітку треба відпочивати. Загальними зусиллями намагаємося переконати дітей, що літо без книги буде не таке цікаве і дивовижне, а у вересні доведеться надолужувати забуте. Під час екскурсій звучать загадки, до дітей звертаються казкові герої. Вікторини підтримують інтерес до читання, адже так приємно тягнути руку догори чи разом з іншими вигукувати правильну відповідь.

Цього літа івано-франківська казкарка, Віталія Савченко, люб’язно погодилася зустрічатися з читачами, і це дуже гарна мотивація до читання! Діти чують емоційний і дуже артистичний голос письменниці, герої оживають у дитячій уяві – заворожені погляди ловлять кожний рух читця. Зустріч добігає кінця – діти  обіймають письменницю, фотографуються разом із нею та неодмінно хочуть додому збірку її казок.

Книжкове літо 2021 розпочато! Отож хай для кожного читача воно буде цікавим і сповненим приємними книжковими відкриттями та несподіванками!

Відповідальна бібліотекар читального залу – Томілова Л.І.

 

Поділіться цим дописом на: