У МІСЬКУ ДИТЯЧУ БІБЛІОТЕКУ ЗАВІТАЛИ БІБЛІОТЕКАРІ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

У МІСЬКУ ДИТЯЧУ БІБЛІОТЕКУ ЗАВІТАЛИ БІБЛІОТЕКАРІ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

8.10.2021 року до бібліотеки-філії №1 по роботі з дітьми  (вул. Мазепи, 11а) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради завітали учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції директорів обласних бібліотек для дітей з усієї України "Бібліотека для дітей незалежної України: змінюючи формат незмінної мети". Тема засідання - "Бібліотека - центр дозвілля та виховання успішної особистості". 

Учасників семінару гостинно зустріла бібліотекар Таргоніна Віра і запросила гостей відчути атмосферу дитинства і фантазії, уявити себе читайликами і провела захоплюючу подорож бібліотечним “Грай-Читай містом”.

Після привітального слова директорки МЦБС Вовк Оксани Миронівни  із цікавою та змістовною доповіддю виступила заступник директора МЦБС по роботі з дітьми Железняк Марія Олександрівна. Вона ознайомила гостей з роботою своєї бібліотеки, вдало доповнюючи свій виступ яскравою і детальною презентацією. 

Гостей бібліотеки прийшли привітати талановиті читачі. Учениця 5-го класу музичної школи №1 ім. М. Лисенка  Леся Павук виконала чудові музичні твори на скрипці і заспівала народні пісні. А також студент Прикарпатського університету ім. Стефаника Богдан Кирста під акомпонемент гітари неповторно виконав вокальні твори і створив невимушену і святкову атмосферу для учасників заходу. 

З вітальним словом перед учасниками семінару виступила завідувачка бібліотеки-філії №1 по роботі з дітьми Марковська Ольга Михайлівна. Вона детально розповіла про роботу своєї бібліотеки і представила цікаву змістовну відеопрезентацію масової роботи.

На закінчення зустрічі з подячним словом виступили учасники семінару директорка Івано-Франківської обласної дитячої бібліотеки Тацакович Ірина Ярославівна та генеральна директорка Національної бібліотеки  України для дітей Гордієнко Алла Іванівна. Вона вручила подяку за сумлінну працю та високий професіоналізм завідувачці бібліотеки №1 по роботі з дітьми  Марковській О. М.

Поділіться цим дописом на: